ÖDEME

 

Aldığım ürünlerin fiyatlarına KDV dâhil midir?

www.zeyneptanverdi.com  sitesi üzerinden satılan her ürünün fiyatına KDV dahildir.

Havale yoluyla ödeme yapabiliyor muyum?

Havale yoluyla ödeme seçeneği bulunmamaktadır. Kredi kartı, debit (banka) kartları ve Kapıda Ödeme ile alışveriş yapabilirsiniz.

 

Kapıda ödeme seçeneğiniz var mı?

Kapıda ödeme seçeneği bulunmaktadır.

Kapıda sadece NAKİT olarak ödemenizi kurye görevlisine yapabilirsiniz.

 

Taksit seçeneğiniz var mı?

Sizden istenen ATM/Debit Kart veya kredi kartı bilgilerini eksiksiz doldurduktan sonra, bankanızın size sunduğu taksit seçeneklerini ödeme ekranında görüntüleyebilir, istediğiniz taksit tutarını seçerek taksitli ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Kredi kartı detaylarım güvende midir?

Bilgilerinizin güvenliği bizim için çok önemlidir. ZEYNEP TANVERDİ sanal mağaza kullanıcısı olarak ödemenizi güvenle yapabilirsiniz. Genel olarak web sitemizi hiçbir kişisel data bırakmadan ziyaret edebilirsiniz.

 

Ancak kişisel bilgileriniz ile ilgili bazı detayları talep ettiğimiz durumlar şu şekildedir.

1. Sipariş Oluşturma

2. ZEYNEP TANVERDİ sanal mağaza ÜYELİĞİ

 

·         Tüm kişisel datanız bilgisayarınızı kapatmadan önce şifrelenir ve internet üzerinden aktarılır. ZEYNEP TANVERDİ online mağaza tüm bilgilerinizi güvenle şifrelemek üzere 128 bit şifreleme ile Secure Socket Layer olarak adlandırılan SSL sertifikasını kullanır. Siparişiniz, isminiz, adresiniz, kredi kartı yada hesap detaylarınızı içeren şifrelenmiş bilgileriniz başkaları tarafından görüntülenemez.

 

·         Hesabınıza izinsiz erişimi engellemek ve kişisel bilgilerinizi güvende olmasını sağlamak için şifrenizi ve hesap detaylarınızı lütfen başkalarıyla paylaşmayınız.