Sıkça Sorulan Sorular
 
Para Puan Nedir?
- Üyelik ile yapılan alışverişlerde kazanılan puandır. Sonraki alışverişlerinizde kullanılmak üzere dilediğiniz zaman hediye çekine cevirilebilen indirim bakiyenizdir. Üyeliğiniz ile yaptığınız Kredi Kartı ile yapılan alışverişlerde %10  parapuan kazanılmaktadır.

(Örneğin 100tl'lik Kredi Kartı ile yaptığınız bir alışverişten 10tl lik para puan kazanıyorsunuz dolayısı ile harcadıkca para puanınız birikmiş oluyor, dilediğiniz zaman kendiniz hediye çekine çevirip siparişlerinizde kullanabiliyorsunuz.)

1 Para puan Kaç Tl değerindedir?
- 1 para puan , 1 (Bir Türk Lirası) tl Değerindedir.

Para Puan geçerlilik süresi Ne kadar?
- Para puanların geçerlilik süresi 1 (Bir) Yıldır. Hediye Çekine çevirdiğiniz andan itibaren ise 1 (Bir) Ay içinde kullanmalısınız.
 
Bir seferde en fazla Kaç tl lik Hediye Çeki kullanabilirim?
- Toplam sepet tutarından 1tl düşük olarak kullanabilirsiniz. (Örneğin sepetinizde birçok ürün mevcut toplam tutarı 150 tl ise en fazla 149 tl lik hediye çeki kullanabilirsiniz.Kalan tutarı kapıda ödeme veya Kredi kartı ile tamamlayabilirsiniz.)
 
Para Puanımı Nasıl Hediye Çekine Çevirebilirim?
- “Hesabım” ‘a tıklıyoruz, sonrasında “Para Puanlarım” sekmesine Tıklıyoruz. Burda mevcut para puanınız ve nekadar kullanmak istediğinizi belirttiğiniz bir sekme bulunmaktadır. “Kaç ₺ değerinde kupon oluşturulsun?” Yanındaki Rakam kutusuna oluşturmak istediğiniz tutarı girerek hediye çekinizi oluşturabilirsiniz. (Çekinizi oluşturduktan sonra bir ay içinde kullanmalısınız. Alışveriş yapacağınız zaman çevirme işlemini gerçekleştirmenizi tavsiye ederiz.)
 
Hediye Çekimi Nasıl Kullanabilirim?
- Üye girişi yapıp ,satın almak istediğiniz ürünleri sepetinize ekledikten sonra “SEPETİM” ikonuna veya sekmesine tıklayarak sepetinize gidiniz. “Tanımlı Hediye Çeklerim”a tıklayarak kullanmak istediğiniz çekinizi seçiniz.  (ÖNEMLİ NOT : ÇEKİ SADECE SEÇMENİZ YETERLİ SEÇTİKTEN SONRA EKLEYE BASAR İSENİZ HATA İLE KARŞILAŞABİLİRSİNİZ, EKLE BUTONU ELLE YAZILAN KODLAR İÇİN KULLANILMAKTADIR.) Hediye Çekinizi seçtikten sonra sayfanın alt kısımında indirimi görüntüleyebilirsiniz.Siparişi Tamamla diyerek alışverişinizi yapabilir veya çekinizi daha sonra kullanacak iseniz “HEDİYE ÇEKİMİ İPTAL ET” Yazısına tıklayarak daha sonra kullanım sağlayabilirsiniz.( ÖNEMLİ NOT : Eğer çekinizi girip siparişinizi tamamlamaz iseniz muhakkak "İPTAL EDİNİZ" aksi taktirde çekiniz kullanılmış sayılacaktır.Hediye çeki Kullanım videosunu whatsapp aracılığı ile talep edebilirsiniz.)

 

 


(Kampanya ile ilgili hertürlü değişiklik yapma ve cayma haklarımız saklıdır.)